Biz Kimiz?

Yaratıcılığın ⚡ gücüne inanan tasarımcı ve geliştirici tutkulu ekibimiz 👽, yenilikleri hayata geçiriyor.

About Bringer

Türkiye Yazılım olarak biz

Yaratıcı ajanslara, tasarımcılara ve diğer yaratıcı kişilere potansiyel müşterilerle bağlantı kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Sadece yaratıcı değiliz; marka-fısıldayanlar, hikaye anlatıcıları ve dijital simyacılarız. Vizyonunuzu alırız, ona kıvılcımımızı katarız ve hayal gücünü ateşleyen, izleyicilerin daha fazlasını istediği unutulmaz deneyimler yaratırız. Bringer'da, sadece markalar inşa etmiyoruz, hareketler oluşturuyoruz.

Tecrübeli ve tutkulu tasarımcılar, geliştiriciler ve pazarlamacılardan oluşan bir ekibiz ve tüm boyutlardaki işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Yaratıcılığın başarı anahtarı olduğuna inanıyoruz ve müşterilerimizin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için taahhüt ediyoruz.

Yaratıcılığın gücüne inanıyoruz. Yaratıcı profesyonellerin işlerini sergileyen ve hikayelerini anlatan güçlü bir çevrimiçi varlık yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

Our Story

Tutkulu Bir Proje, Harekete Geçiren Kıvılcım

Türkiye Yazılım, bir toplantı odasında değil, bir kahve dükkanında doğdu; geç saatlere kadar süren beyin fırtınaları ve yaratıcılığın gücüne olan ortak inançla beslendi.

Eşsizlik ve gürültü dolu dijital bir dünya gördük ve fark yaratabileceğimiz kıvılcımı yakalamamız gerektiğini biliyorduk. Bugün, markaları canlı görseller, sürükleyici hikayeler ve veriye dayalı kampanyalarla hayata geçiren tutkulu hikaye anlatıcıları, tasarımcılar ve stratejistlerden oluşan bir ekibiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Türkiye Yazılım olarak, her ölçekten işletmenin hedeflerine ulaşabilmesi için geniş bir yelpazede yaratıcı yazılım çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında:

 • Yazılım Geliştirme.

  Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan özel yazılım çözümleri geliştiriyoruz. İşletmeler için kurumsal web siteleri, mobil uygulamalar, CRM sistemleri ve daha fazlasını tasarlayıp geliştirerek, dijital dönüşümlerini destekliyoruz.

 • Mobil Uygulama Geliştirme.

  Kullanıcıların elinden düşürmediği, etkileşimli ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar yaratıyoruz. İşletmelerin hedef kitleleriyle her an bağlantıda kalmasını sağlayan mobil çözümler sunuyoruz.

 • Müşteri İlişkileri Yönetim Çözümleri.

  İşletmelerin müşteri ilişkilerini yönetmek için ihtiyaç duydukları, özelleştirilebilir ve etkili CRM sistemleri geliştiriyoruz. Bu sistemler sayesinde, müşteri sadakati artırılıyor ve satış süreçleri optimize ediliyor.

 • Web Tasarım ve Geliştirme.

  Kullanıcı dostu, estetik açıdan çekici ve teknik olarak kusursuz web siteleri geliştiriyoruz. İşletmelerin dijital dünyadaki yüzü olan bu siteler, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için optimize edilmiştir.

Tutkumuzu Ateşleyen Kıvılcım.

Türkiye Yazılım olarak inanıyoruz ki:

Yaratıcılık.

Büyük hayaller kurmaktan ve sınırları zorlamaktan çekinmiyor, sıradanlığa asla yer vermiyoruz.

İşbirliği.

Farklı perspektiflerden besleniyor ve birlikte çalışmanın sihrine inanıyoruz.

Etki.

Fark yaratma arzusuyla hareket ediyor, dağları hareket ettirecek markalar yaratmayı hedefliyoruz.

Yenilik.

Eğrinin önünde kalarak, markanızı zirvede tutacak yeni teknolojileri ve trendleri benimsiyoruz.

İçerik korumalı web sitesidir.